Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489148

info@sirvansystem.com

پول و مراحل 10 گانه ی پولدار شدن!

پول و مراحل 10 گانه ی پولدار شدن!

1- برای خودتان مشخص کنید که دقیقاً چه میخواهید! 

برای اینکه در زندگی و کسب و کارتان به جایی برسید، اول باید دقیقاً مشخص کنید آن نقطه کجاست. باید خودتان اول به وضوح بدانید چه میخواهید. وقتی مقصد را ندانید، از کجا متوجه می شوید که به چه طریق و از چه راهی باید به سمتِ آن بروید؟ این موضوع، مشکلِ بسیاری از ماهاست! زندگی مان را تا لحظه ی مرگ سپری میکنیم و در تمام این مدت نمیدانیم که به دنبال چه هستیم! برای ثروتمند شدن هم باید اول هدف تان را معلوم کنید. یعنی چه؟ یعنی اینکه بعد از فلان مدت، دقیقاً چند میلیون پول میخواهید داشته باشید؟ 10؟ 50؟ 200؟ چقدر؟ به این شکل، احتمال اینکه این خواسته و هدف شما به واقعیت تبدیل شود افزایش پیدا میکند. فقط نگویید «دوست دارم انقدر پول داشته باشم!» تاریخ و مقدار دقیق پول مورد نظرتان را همین ابتدای کار مشخص کنید.

2- به ندای درونی تان گوش کنید!

این ندای درونی یعنی چه؟! این ها پیامها و الهاماتی هستند که در درون همه ی ما وجود دارند و اگر به آنها بها دهیم و توجه کنیم، بال و پر پیدا میکنند و ما را در مسیرهایی هدایت میکنند که واقعاً دوست داریم و آینده ی درخشانی را برایمان شکل میدهند. ممکن است برخی از شما به چیزی به نام ندای درونی اعتقاد نداشته باشید. اما لحظاتی که تنها هستید و در اعماق وجود خود و دریایی از خواسته ها و آرزوهای دست نیافته تان غرق می شوید، این ندای درونی را خواهید شنید که شما را بیش از هر چیز دیگری، به سمت خواسته و آرزوی خاصی میکشاند. این همان ندای درونی است که اگر دنبالش کنید، به آنچه میخواهید میرسید.

3- ثروتی را که میخواهید بدست بیاورید منطقی تعیین کنید!

برای بدست آوردن رقم بالایی از پول، ابتدا از ارقام کمتر شروع کنید و روی آن متمرکز شوید و وقتی آن را بدست آوردید، مبالغ بعدی را کم کم افزایش دهید تا بالاخره به پول کلانی که در نظر داشتید دست پیدا کنید. این افزایش پله پله ای رقم دلخواه تان باید منطقی باشد و بر اساس شرایط و توانمندی هایتان پی گیری شود.

4- اگر برای پولدار شدن، انگیزه، میل و اشتیاق نداشته باشید، به جایی نمیرسید!

اگر ثروت و پولدار شدن به خودیِ خود برایتان مهم و محرک و جذاب نیست، پس هدف های جذاب و انگیزشیِ دیگری برای خودتان تعیین کنید که فقط بعد از پولدار شدن میتوانید طعم آنها را بچشید و از آنها لذت ببرید. اهدافی مثل سفرهای خارجی، تفریحات مختلف، احساس امنیت و آزادی و آرامش و … که فقط پول میتواند برایتان فراهمشان کند، میتوانند محرک و انگیزه ی قدرتمندی باشند که برای پول درآوردن مشتاق تر و تشنه تر باشید. به این فکرکنید که اگر همه ی اینها را داشته باشید، چه لذتی از زندگی تان خواهید بُرد! اغواکننده است، اینطور نیست؟! با نگاه به این اهداف، پول درآوردن هم برایتان به یک هدف مهم تبدیل خواهد شد.

5- از نیروهای عظیم حاکم بر جهان یاری بخواهید!

همه چیز به همین فکر محدود و دنیوی محدود نمی شود. نیروهای درونیِ همه ی انسان ها با نیروهای عظیم تر حاکم بر جهان آفرینش در ارتباط هستند. در خلوت خود تمرکز کنید و با این نیروهای عظیم ارتباط برقرار کنید و از آنها کمک و راهنمایی بخواهید و از آنها درخواست کنید که به شما در انتخاب هدف درست و مسیرِ صحیحِ دستیابی به آن و تجربه ی موفقیت کمک کنند. به این ترتیب میتوانید هم زندگی ای توأم با آسایش را تجربه کنید و هم برای اطرافیانتان مایه ی آرامش و اطمینان باشید. اگر واقعاً بتوانید این ارتباط را به شکل مؤثر و موفق برقرار کنید، تفاوت و تحول را لمس خواهید کرد.

6- منتظر چه هستید؟! دست به کار شوید!

از فکر کردن و خیالبافی به جایی نمی رسید! دست به کار شوید و افکار و ایده هایتان را در عالم واقعیت به عمل تبدیل کنید. خیلی از مردم از زندگی و کسب و کار فعلی شان راضی نیستند و با اینکه در رنج و سختی هستند و میدانند که اگر قدم در راه جدیدی بگذارند و ایده هایشان را عملی کنند زندگی بهتری خواهند داشت و به خواسته هایشان خواهند رسید، باز هم به خودشان جرأت ریسک کردن و قدم برداشتن را نمی دهند. شجاع باشید و دست به کار شوید! وقتی می ترسید، یعنی بزرگترین موانع را جلوی پای خودتان قرار می دهید. کسی که می ترسد، موفقیت را در خواب هم نخواهد دید. رالف والدو امرسون میگوید: “به جوانان توصیه میکنم اگر می بینید قدم گذاشتن در راهی شما را به موفقیت میرساند، حتی اگر از آن می ترسید یا از رسیدن به انتهای آن ناامید هستید، توقف نکنید! شجاع باشید و در مسیری که انتخاب کرده اید قدم بگذارید.” سوزان جفرز هم معتقد است: “برای چشیدن طعم موفقیت، باید مانعِ ترس را از بین ببرید و وقتی که شجاعت به خرج دادید و اولین قدم را برداشتید، از آن به بعد همه ی دنیا با شما هماهنگ و هم مسیر خواهند شد و تمام نیروها شما را تا رسیدن به هدف همراهی خواهند کرد.”

7- مسیر حرکت را برای خودتان ترسیم و مشخص کنید!

از خودتان سؤالی شبیه به این را بپرسید: “برای اینکه بتوانم تا سال آینده این موقع 100 میلیون تومان پول داشته باشم باید چه کار کنم؟” بعد بنشینید و تمام راه ها و ابزارهای مختلف و امکاناتی را که از طریق آنها میتوانید این مقدار پول را بدست بیاورید روی کاغذ بنویسید و همواره این روش ها را در فکر و روی زبانتان بارها و بارها مرور و تجزیه و تحلیل کنید. از خودتان بپرسید که اگر فلان روش جواب نداد، کدام روش جایگزین بهتری است؟ اگر این یکی نشد، کدام یک را باید دنبال کنید. تا زمانی که به یک راه حل درست و مطمئن نرسیده اید، باید شب و روز به این افکار و گفتگوهای درونی ادامه بدهید و وقتی به راه حل مورد نظر رسیدید، دیگر بقیه را از ذهنتان حذف کنید و فقط روی آن یک روش و جزئیات آن متمرکز شوید.

8- از موانع و مشکلات یک غول نسازید!

هیچ دریایی همیشه آرام و هیچ مسیری همیشه هموار نیست. زندگی هم همینطور است. گاهی باید برای موفق شدن، با امواج کوچک و بزرگِ دریای زندگی و با ناهمواری های جاده ی زندگی دست و پنجه نرم کنید و تنها با غلبه بر آنهاست که میتوانید امیدوار باشید آرزوها و خواسته هایتان به واقعیت تبدیل شوند. بیشترِ مردم وقتی با سختی ها و شکست های کوچک و بزرگ، اما موقتی برخورد میکنند، دست و پایشان را گم میکنند و دلسرد میشوند و میترسند یک قدم جلوتر بردارند و از ادامه ی راه منصرف میشوند. با ناامیدی و گله و شکایت و افسردگی، نه تنها به جایی نمیرسید، بلکه وضع شما از قبل هم بدتر میشود. پس بهتر است دست از گله و غر زدن بردارید و در همین شرایط و با همین امکانات و اطلاعات محدودی که دارید دل به دریا بزنید و دست به کار شوید. در ادامه ی راه، اطلاعات و امکانات خودتان را افزایش دهید و مطمئن باشید با تجربیات عملی ای که کسب خواهید کرد، مسیر موفقیت برایتان هموارتر و آسان تر خواهد شد. به قول معروف، کار نیکو کردن از پُر کردن است.

9- روابط و افکار خود را پاکسازی و تصفیه کنید!

همانطور که برای زندگی راحت تر، اشیاء و لوازم زائد و غیرقابل استفاده را دور می اندازیم، در محیط کار، اجتماع و حتی مسیری که برای موفقیت و دستیابی به اهدافمان انتخاب میکنیم هم باید خودمان را از شرِ افکار و روابط زائد و مخصوصاً مخرب و بازدارنده خلاص کنیم. با وجود ازدحامی از افکار و روابط بی فایده، وقت گیر و مزاحم، که فقط باعث تلف شدن وقت و نیروی فکر و انرژی ما میشوند، سردرگم می شویم و به نتیجه ای نمی رسیم. پس، دور و برِ خود را خلوت کنید و فقط روی مسائل مهم و کلیدی زندگی تان و بویژه اهداف مهم زندگی تان متمرکز شوید.

10- به خواسته ها و علایق قلبی خود بها دهید!

هر کسی ذاتاً و در درون خود به چیزهایی علاقه دارد وعشق می ورزد. وقتی قدمی که برمیدارید، راهی که انتخاب میکنید یا کاری که انجام میدهید، با عشق وعلاقه همراه و آمیخته باشد، خودتان خواهید دید که این مسیر چقدر هموارتر است و چقدر سریع تر و آسان تر به هدف هایتان می رسید. در واقع این خودِ درونی ما است که ما را به سمتِ آن چیزهایی که واقعاً دوستشان داریم و به آنها عشق می ورزیم می کشاند. بنابراین مراقب باشید که به چه چیزهایی فکر میکنید، به چه چیزهایی عشق می ورزید و شب و روز آرزوی داشتن چه چیزهایی را در سر می پرورانید، چون به زودی با آنها- اما به شکل واقعی- روبرو خواهید شد!

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.