Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

پول… رمز بقای کسب و کار!

پول… رمز بقای کسب و کار!

فرقی نمی کند که محصول شما جزو محصولاتِ قابلِ لمس(tangible) یعنی کالا است (مثل پوشاک، موادغذایی، ماشین آلات و … که با دست قابل لمس و قابل رؤیت هستند) یا محصولی غیر قابلِ لمس(intangible) یعنی خدمات (مثل خدمات آموزشی، مشاوره ای، خدمات پرستاری، پزشکی، مراقبتی، نظافتی و … که قابل لمس نیستند). در هر صورت برای اینکه بتوانید کسب و کار خوب و موفقی را برای خودتان دست و پا کنید قبل از هر کار ی، اول باید بدانید چگونه قرار است مشتری جذب کنید و محصول تان را به فروش برسانید و آن را تبدیل به پول کنید. باید روش هایی را که برای جذب مشتری انتخاب می کنید به دقت ارزیابی و بررسی کنید و ببینید که آیا بازدهی و نتیجه خواهند داد یا نه. 

برای این منظور، میتوانید از نظرات و توصیه های یک مشاورِ متخصص و باتجربه استفاده کنید و بعد با اطمینان دست به کار شوید و سپس، حساب شده و با آگاهی کامل در مسیر تعیین شده و مطمئن قدم بردارید و زمان، انرژی و پول خود را هزینه کنید.

برای اینکه در هر مرحله از کسب و کار تان بتوانید کالا یا خدمات خود را به پول تبدیل کنید، باید هم با علمِ این کار آشنا باشید و هم با هنرِ آن، و به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن بتوانید این علم و هنر را در قالبِ کسب و کار تان پیاده سازی و اجرا کنید. اگر پایه های کسب و کار تان را با بنیه و علم و تخصصِ این کار ، و با ذهنی روشن و آگاه و به شکلی اساسی بنیانگذاری کنید، میتوانید از موفقیت خود مطمئن باشید. در غیر این صورت کسب و کار تان را با خطرِ شکست و سقوط روبرو کرده اید.

تنها رمز دوام و ماندگاری هر کسب و کار ی، داشتنِ مشتری است. وقتی مشتری ای در کار نباشد، محصولی هم به فروش نمی رود و در نتیجه پولی هم به دست نمی آید. سرمایه های کنونیِ شما هم مدت زیادی نمی توانند کسب و کار بدون مشتری و راکدِ شما را سرپا نگه دارند. در نتیجه بدون مشتری، کار تان تمام است! باید به شکلی برنامه ریزی کنید که هم مشتریان فعلی تان را حفظ کنید و هم مشتریان بیشتری را هم به سمت کسب و کار و محصول تان جذب کنید و از این طریق با افزایشِ مشتری میتوانید با خیالی آسوده کسب و کار تان را گسترش دهید.

کسب و کار شما یک موجود زنده است و پول، اکسیژن نفس های آن!
وقتی پول به اندازه ی کافی در کسب و کار جریان داشته باشد، مثل موجود زنده ای که به اندازه ی کافی اکسیژن دریافت میکند، باعث می شود که این کسب و کار دوام و حیاط پیدا کند و حرکتی رو به رشد داشته باشد. برعکس، کسب و کاری که پول در آن گردشِ کافی ندارد و با کمبود سرمایه ی مالی روبرو است، درست مثلِ یک ماهی زنده است که از آب بیرون افتاده و اکسیژنی به او نمیرسد. او در ابتدا هنوز جان و اکسیژن ذخیره دارد (یعنی همان سرمایه ای که شما در شرایط بحرانی در جایی اندوخته دارید و فعلاً تا بهتر شدن اوضاع، به این سرمایه پناه می برید و مدت محدودی میتوانید سرپا باشید و کسب و کار تان را کژدار و مریز حفظ کنید). اما بعد از چند دقیقه، کم کم ذخیره ی اکسیژن و جانِ این ماهی رو به کاهش می رود و مثلِ چند لحظه قبل نمیتواند تقلا کند و بالا و پایین بپرد و برای نجات خودش کاری انجام دهد (در این شرایط است که سرمایه ی ذخیره ی شما هم رو به پایان میگذارد و کم کم بوی مرگ و نابودی کسب و کارتان به مشام میرسد). اگر به موقع به ماهیِ کسب و کارتان اکسیژن (پول از طریق فروش بیشتر) نرسانید، در گرداب مرگ و نابودی تدریجی گرفتار می شوید و درست مثل موجود زنده ای که اکسیژن کافی دریافت نمیکند، مدت زیادی دوام نخواهید آورد.

از سوی دیگر، همانطور که گفتیم، برای پول سازی از محصولات، باید بتوان آنها را به شکل ایده آل و برنامه ریزی شده ای به فروش رساند. این محصولات را چه کسانی می خرند؟ خب، مشخص است: مشتری ها! اما آیا همه میدانند چطور میتوان توجه مشتری ها را به سمت محصول جلب کرد (بازاریابی) و اینکه چطور میتوان این مشتری های جذب شده را به پرداخت پول و خرید محصول تشویق و ترغیب کرد (فروش)؟!

پس منتظرِ چه هستید؟! اگر میخواهید دوام، رشد و موفقیتِ کسب و کارتان را تضمین کنید و ثروتِ بیشتری را تجربه کنید، دست به کار شوید و فنون و مهارت های جادوییِ بازاریابی و فروشِ کاربردی و اثربخش را فرا بگیرید و با تمام وجود لمس و درکشان کنید و در کسب و کار تان به کار ببرید، یا اینکه از مشاوری متخصص و باتجربه در این مورد راهنمایی بخواهید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.