Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

هشت مزیت نرم افزار فروشگاهی تحت وب

هشت مزیت نرم افزار فروشگاهی تحت وب

انتخاب نرم افزار فروشگاهی مناسب برای هر کسب و کاری می تواند یکی از مهمترین موضوعات در تجارت باشد، صرف نظر از اینکه شما یک فروشگاه قدیمی دارید یا یک فروشگاه افتتاح نموده اید و فارغ از اینکه فروشگاه شما جزو کسب و کار های خرد و کوچک است یا یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ، باز هم انتخاب نرم افزار فروشگاهی و مکانیزاسیون فروشگاهتان مهمترین و اصلی ترین کاری است که باید انجام دهید . بسیاری از  صاحبان کسب و کار در  فکر پیدا کردن راه حل هایی برای مجهز شدن به نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب می باشند که بتواند خدماتی جامع مبتنی بر تگهای بارکد ارائه دهند. در این مقاله بررسی می کنیم که آیا نرم افزار فرشگاهی مبتنی بر وب و بارکد، آیا می تواند به کسب و کار شما کمک کند یا خیر ؟

هشت مزیت نرم افزار فروشگاهی تحت وب 

انتخاب نرم افزار فروشگاهی مناسب برای هر کسب و کاری می تواند یکی از مهمترین موضوعات در تجارت باشد، صرف نظر از اینکه شما یک فروشگاه قدیمی دارید یا یک فروشگاه افتتاح نموده اید و فارغ از اینکه فروشگاه شما جزو کسب و کار های خرد و کوچک است یا یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ، باز هم انتخاب نرم افزار فروشگاهی و مکانیزاسیون فروشگاهتان مهمترین و اصلی ترین کاری است که باید انجام دهید . بسیاری از  صاحبان کسب و کار در  فکر پیدا کردن راه حل هایی برای مجهز شدن به نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب می باشند که بتواند خدماتی جامع مبتنی بر تگهای بارکد ارائه دهند. در این مقاله بررسی می کنیم که آیا نرم افزار فرشگاهی مبتنی بر وب و بارکد، آیا می تواند به کسب و کار شما کمک کند یا خیر ؟

1 – نصب و راه اندازی سریع، آسان و ارزانتر

بعضی ازنرم افزار های فروشگاهی در تک تک مراحل استفاده  احساس ناخوشایندی به کاربر می دهند، مراحل پیچیده و زمانبر نصب نرم افزار که بدون راهنمای مناسب نصب با آزمون و خطای کاربر همراه است و دقایق زیادی را به هدر می دهد و نیاز به تماس های مکرر با مرکز پشتیبانی نرم افزار است تا بتوان این عملیات ساده را انجام داد و به سرانجام رساند. البته این بدون در نظر گرفتن هزینه های چند میلیون تومانی برای خرید صندوق های فروشگاهی است. در حالی که  نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب عملیات نصب و راه اندازی بسیار آسانی دارد. در واقع پوزهایی که با نرم افزار فروشگاهی ارائه می شوند نرم افزار را در خود به صورت نصب شده دارند و نیازی به نصب مجدد نرم افزار نیست.

علاوه بر این نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب به شما امکان استفاده از امکانات تحت شبکه را نیز می دهد به این شکل که به روز رسانی خودکار نرم افزار،  پشتیبان گیری روزانه و مستمر به صورت اتوماتیک، زمان بیشتری به کاربران می دهد تا از آن برای اجرای امور مربوط به کسب و کار استفاده کنند.

هزینه نرم افزارهای فروشگاهی مبتنی بر وب از صندوق های فروش سنتی به شکل چشم گیری ارزانتر است.  برای کار با نرم افزارهای فروشگاهی مبتنی بر وب تقریبا از هر کامپیوتر متصل به اینترنت پر سرعتی می توان استفاده نمود که همین به خودی خود باعث صرفه جویی بسیار زیادی به نسبت سیستم های سنتی که نیاز به صندوق های فروشگاهی گران قیمت دارند، می باشد. علاوه بر این نیازی به  نرم افزارهای پشتیبان گیری، هارد دیسک پشتیبان گیری و کامپیوتر های سرور گران قیمت نخواهد داشت.

2 – بهبود پرداخت نقدی

در هر سیستم استاندارد صندوق های فروشگاهی شما ملزم به پرداخت نقدی و سرمایه گذاری برای تهیه سخت افزار و نرم افزار  فروشگاهی مجموعه خود می باشد که یا به صورت پرداخت نقدی صورت می گیرد و یا به صورت لیزینگی که در واقع مبلغ  بسیار بیشتری بابت اقساط و بهره  باید پرداخت شود. اما نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب ، هزینه هایی را بابت شارژ ماهیانه که به نسبت  صندوق های فروشگاهی سنتی بسیار اندک هستند، در بر می گیرد که شامل  به روز رسانی و پشتیبانی فنی نرم افزار می باشد که همه رایگان هستند.

3- مدیریت انبار(موجودی) پیشرفته

با یک نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر وب شما می توانید موجودی انبار خود را در هر لحظه به صورت واقعی ببینید نه مانند بسیاری از سیستم های سنتی که به صورت اعدادی که روزانه یا ساعتی به روز شده اند . شما در لحظه می توانید ببینید چه اقلامی در دست مشتریست ، در حمل و نقل است یا در مرحله ثبت وسفارش به سر می برد . شما می توانید به سرعت و آسانی نتیجه گیری کنید که کدام یک از کالاها نیاز به سفارش مجدد دارد که می تواند به شما کمک کند هزینه های خود را کنترل  کرده و بیش از حد و نیاز سفارش ثبت نکنید.  

همچنین اگر کسب و کار شما به صورت چند شعبه ای و در مکان های متفاوتی در یک شهر یا شهر های مختلف و یا حتی کشور های مختلف است شما می توانید موجودی هر یک از فروشگاه های خود را در لحظه چک و بررسی نمایید. این باعث می شود که شما به جای دادن دستورات مجزا و یکسان برای هر یک از شعب مانند دستور شروع حراجی و میزان در صد تخفیف برای هر یک از کالا های فروشگاه ها و شعب خود تنها با دادن یک دستور عمومی برای تمام شعب تغییراتی که لازم دارید را اعمال نمایید . همچنین فرض بگیرید مشتری برای خرید کالایی خاص که در یکی از شعب فروشگاه شما موجود نیست به  آن شعبه مراجعه کرده با استفاده از نرم افزار های تحت وب شما به سرعت می توانید مشتری خود را راهنمایی کنید که به کدام یکی از شعب خود برای خرید و تهیه آن کالا مراجعه نماید.

یکی دیگر از کارایی های نرم افزار های فروشگاهی تحت وب این است که سیستم می تواند موجودی انبار را بررسی و هنگامی که اقلامی تعدادشان کم شده باشد و به نقطه سفارش کالا نزدیک شده باشد به مدیر سیستم اعلام کند که زمان سفارش اقلام یاد شده و محموله های جدید رسیده است .

4 – گزارشات جامع و سریع

یک نرم افزار فروشگاهی تحت وب می تواند با سرعت و دقت گزارشات دقیقی از مقادیر و مولفه های ثبت شده در سیستم را بر پایه بازه های مختلف زمانی مانند سال، ماه، هفته، روز و ساعت به شما بدهد، همچنین می تواند نحوه عملکرد کسب و کار را به شما نشان دهد و همچنین می توان به راحتی میزان سود، فروش، کارایی کارمندان و گزارشات متعدد را با فشردن یک دکمه بدست آورد و با مدیریت صحیح بر پایه گزارشات دقیق فروش سیستم را به حد بالایی رساند.

5- کاهش تشریفات اداری

یک نرم افزار فروشگاهی کمک می کند که کلیه خرید و فروش های تمام شعب و فروشگاه ها در داخل یک دیتا بیس ذخیره گردد و گزارشگیری انجام شود و به این ترتیب دیگر نیازی به انجام تشریفات اداری و کاغذ بازی های مرسوم برای اعلام سود و میزان فروش سایر شعب برای هر نوبت ندارد. همچنین سفارشات فروشگاه های مختلف و هر یک از شعب  میتواند با یکدیگر و به صورت تجمیعی ثبت شود که به این شکل فاکتورهای کمتری صادر می شود و عملیات حسابداری را ساده تر می کند.

6-  بهبود وضعیت فروش

نرم افزار مبتنی بر وب فروشگاهی به همکاران بخش فروش اجازه می دهد به اطلاعات مشتری از نقاط دیگر نیز دسترسی داشته باشند. آنها با استنتاج این اطلاعات می توانند آرشیو خرید های گذشته هر مشتری را بررسی کنند تا بتوانند به صورت هدفمند فرصتهای فروش را ایجاد و به مرحله نهایی که همان فروش قطعیست برسانند و به صورت قطعی فرصتهای خود و مجموعه را افزایش دهند.

7- مدیریت بهتر مشتریان

اطلاعات خرید هر مشتری از هر یک از شعب  در یک نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر وب به راحتی قابل دسترس است. با توجه به پیوسته بودن ساختار دیتا بیس، در کلیه مراکز اگر هر مشتری یک دقیقه قبل هم از یکی از شعب خرید کرده باشد در تمام شعبه ها و مراکز، این فاکتور قابل پیگیریست. جدای از این امکان استفاده از کارت های هدیه در تمام شعب فروشگاه های زنجیره ای  امکان پذیر است و این باعث رضایت مشتریان از این پیوستگی داده ها و اطلاعات شعب می شود.

8 – شما همیشه در دفتر کار خود نشسته اید

اگر شما از آن تیپ آدمهایی هستید که دوست دارند در همه حال کار کنند حتی زمانی که خارج از محل کارهستند، سیستم های فروشگاهی مبتنی بر وب این امکان را به شما می دهد که بتوانید  برای نظارت و مدیریت کسب و کار خود از خارج از محل کار خود اقدام نمایید. شما می توانید با نرم افزار های فروشگاهی مبتنی بر وب علاوه بر خرید و فروش فروشگاه خود، پیگیری سفارشات، قیمت گذاری و به روز رسانی اطلاعات سیستم و همچنین اطلاعات دقیقی در قالب گزارشات و نمودار های دقیق  و تخصصی برای اتخاذ تصمیمات مدیریتی داشته باشید. در واقع در یک سفر خانوادگی یا تجاری ارتباط شما با مجموعه تحت مدیریتتان قطع نمی شود و شما لحظه به لحظه به طور مستقیم می توانید کارکنان مجموعه و کارکرد فروشگاه خود را تحت نظر داشته باشید . تفاوتی نمی کند شما در کافه ای در آن سوی شهر یا در هواپیمایی در حال پرواز به دور ترین نقطه دنیا و یا در جزیره ای کنار ساحل باشید،  با یک نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر وب شما همیشه در دفتر کار خود نشسته اید.

 با توجه به اینکه نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر وب نیاز به اینترنت پر سرعت برای راه اندازی دارد باید حتما یک سرویس اینترنت خوب و پر سرعت داشت تا به مشکلی بر نخورد. در نرم افزار فروشگاهی شرکت سام سیروان علاوه بر امکان استفاده آنلاین قابلیت استفاده آفلاین و بدون اینترنت هم وجود دارد. در چنین حالتی در هر زمان که اینترنت متصل شود کار تبادل اطلاعات بین مرکز و شعب مختلف انجام  می پذیرد.

صاحبان مشاغل در هنگام خرید صندوق های فروشگاهی معمولا تنها به قیمت توجه می کنند اما چیزی که بیشتر از قیمت مورد اهمیت است پشتیبانی نرم افزار فروشگاهی خریداری شده است. از دیگر نکات مهم برای انتخاب نرم افزار های فروشگاهی امکان شخصی سازی و تغییر نرم افزار به فراخور کار کارفرماست که بسیاری از شرکت های ارائه دهنده نرم افزار فروشگاهی توانایی اینکار را ندارند. نرم افزار فروشگاهی سام ورز تمامی قابلیت هایی را که در مقاله فوق ملاحظه نمودید به شما ارائه می دهد و برای اصناف مختلف بر حسب نیاز آنها تخصصی سازی شده است.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.