Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

همیشه در محل‌ کار باید‌ها و نباید‌هایی وجود دارد، هر کارمند و مدیر آگاه باید در محیط کار هوشمندانه رفتار کند، چرا که گاهی حرف یا رفتاری نسنجیده می‌تواند موقعیت شغلی شما را به خطر بیاندازد.

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

برای به دست آوردن اعتماد و دوستی کارمندان، نیاز است که با آن‌ها خوش برخورد بود. اما مرزی بین دادن اطلاعات درباره خود و دادن اطلاعات بیش از حد در باره خود وجود دارد. اگر شما به اشتباه، حقیقتی از خود بر ملا کنید، ممکن است که موقعیت کاری شما به خطر بیافتد. نیاز است که هر فردی بداند که چگونه و تا چه حدی با بقیه افراد در محل کار صمیمی باشد.

در این مقاله ۸ چیزی که افراد موفق در محل کار و حتی زمانی که با همکاران خود برای تفریح بیرون رفته باشند، بیان نمی‌کنند را می‌خوانید.

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

۱ . فعالیت‌های خود در فضا‌های مجازی

همکاران و کارمندان شما نباید در لیست دوستانتان در فضا‌های شخصیِ مجازی باشند و اگر این‌طور است، آن‌ها تمام مطالبی را که در صفحه خود قرار می‌دهید، خواهند دید و ممکن است گاهی این مسئله مشکل‌ساز شود. اگر مجبورید که  آن‌ها را در میان دوستان خود داشته باشید، بهتر است تا یک اکانت شخصی هم داشته باشید، تا همکارانتان از هر مطلب شخصی‌ای که در صفحه ارسال می‌کنید، باخبر نباشند.

۲. نظرات منفی خود نسبت به دیگران

معمولا در محل کارِ همه، تعدادی کارمند بی‌صلاحیت وجود دارد، اما هرگز نباید نظرِ منفی خود را نسبت به این افراد با دیگر کارمندان در میان بگذارید. اگر این‌کار را انجام دهید، تنها در نگاهِ دیگران تبدیل به کسی می‌شوید که همیشه در حال انتقاد کردن از اطرافیان است.

۳. نظرات خود درباره سیاست و اعتقادات

شما هرگز نباید درباره این دو موضوع با همکاران خود صحبت کنید، چرا که مسائلی حساس هستند و مردم این مسائل را بسیار جدی دنبال می‌کنند.

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

۴. عادات شخصی

شاید شما عاداتی خاص داشته باشید وآخر هفته را به شیوه خود بگذرانید، در مهمانی شرکت کرده یا به استراحت در خانه بپردازید، این تصمیم شماست که از زمان استراحت خود را چگونه استفاده کنید و نیازی نیست که همکاران شما از این مسائل باخبر شوند.

۵. میزان درآمد

مشکلی ندارد که خانواده از میزان درآمد شما، در صورت تمایل آگاه باشند، اما نباید این موضوع را با همکاران خود در میان بگذارید، این‌ کار ممکن است که حسادت و حرص اطرافیان را به همراه داشته باشید

۶. مسائل شخصی

شما هرگز نباید در مورد مسائل شخصی و خصوصی خود در محل‌کار صحبت کنید، این کار عواقب بدی به دنبال دارد.

۷. صحبت در رابطه با مسائل شخصی دیگران

مسائل شخصی دیگران نباید برای شما اهمیتی داشته باشد، این‌کار جز اتلاف وقت و تغییر نگاه دیگران به شما، تاثیر دیگری ندارد.

مسائلی که افراد موفق در محل کار بروز نمی‌ دهند

۸. احساس منفی‌ای که نسبت به کار دیگران دارید

هیچ‌وقت از تنفر خود نسبت به دیگران، با همکاران خود صحبت نکنید، کسی دوست ندارد اعتراض شما را بشنود. این‌کار باعث می‌شود شما به فردی منفی و بدون روحیه کار گروهی تبدیل شوید و موقعیت کاری شما به خطر بیفتد.

 منبع : زومیت

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.