Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

مزایای خرید لیبل پرینتر

مزایای خرید لیبل پرینتر

باتوجه به افزایش روز افزون تولیدات و استفاده از مواد اولیه گوناگون و بالا رفتن حجم ورود و خروج مواد اولیه جهت تولید محصولات مختلف و همچنین واردات کالاهای مختلف با برندهای گوناگون نیاز به یک سیستم یکپارچه مکانیزه برای ردیابی، کنترل ورود و خروج و موجودی انبار احساس میگردد. در حال حاضر بسیاری از سازمان ها و شرکت های بازرگانی و تولیدی با استفاده از تجهیزات توانسته اند بسیاری از مشکلات خود را به راحتی حل کنند. تمامی شرکت ها و سازمان ها میتوانند با استفاده از یک لیبل پرینتر، تمام اطلاعات مربوط به کالای تولید شده یا وارد شده را روی برچسب چاپ کند و روی آن کالا نصب کند، که این امر خود کمک شایانی به خریدار در انتخاب کالا خواهد کرد و هم کالای مورد نظر دارای بسته بندی شیک و کامل از نظر اطلاعات خواهد بود و مشتریان چنین کالاهایی با اطمینان بیشتری اقدام به خرید این گونه کالاها خواهند کرد چون مشخصه های مخصوص به خود را دارا میباشند. با استفاده از لیبل پرینتر میتوان بارکد را روی برچسب چاپ کرد تا از طریق این بارکد بتوان این کالاها را ردیابی کرد چه از لحاظ جابجایی، تولید کننده، وارد کننده، تاریخ تولید، ورود و خروج آن و … که یکی از بهترین کارایی های این دستگاه ها به شمار میرود. اجباری شدن نصب ایران کد بر روی محصولات نیز خود مستلزم آن است که بتوان با دستگاهی این بارکد را چاپ و روی محصول تولیدی یا وارداتی چسباند تا دارای هویت شود. این بارکدها توسط دستگاه های لیبل پرینتر قابل چاپ بوده و مشکلات این قبیل سازمان ها را حل کرده است. لیبل پرینترها دارای قابلیت های گوناگونی از قبیل چاپ بارکد، چاپ سریال، تاریخ تولید،  تاریخ انقضا، آرم سازمان (لگو)، وزن، رنگ، و … میباشند. میتوان یک بسته بندی شیک را با استفاده از برچسب های چاپ شده توسط این دستگاه ها کامل تر کرد که بشتر مورد پسند مشتری واقع شود. گاهی اوقات نیاز به این پیدا میشود که کالای تولیدی صادر شود و این امر نیاز به الصاق بارکد ملی (EAN 13) بر روی محصول تولیدی دارد که این امر نیز با استفاده از همین دستگاه ها امکان پذیر است. و میتوان برچسب را به هر زبان و اطلاعات کامل چاپ و روی محصول چسباند. با توجه به این همه کارایی به این نتیجه می رسیم که یک بسته بندی ایده آل، شیک، پر محتوا همراه با برچسب مشخصات کالا توام با بارکد میتواند کمک بسیار زیادی در کنترل ورود و خروج کالا از انبار تولید یا مواد اولیه و … را بکند. و ما بتوانیم همیشه از مقدار موجودی آن کالا و خیلی از اطلاعات فنی آن به صورت آنلاین با خبر شویم. و هر گونه جابجایی آن کالا کنترل گردد. در سازمان های بزرگ نیاز به کنترل اموال شرکت ها یکی از مشکلات آنها به شمار می رود که بسیاری از این سازمان ها به صورت دستی این امرا انجام میدهند که بسیار وقت گیر و توام با اشتباهات بسیار است. اما میتوان با استفاده از سیستم های مبتنی بر بارکد سام ورز این امر را در زمان کمتر و دقیق تر انجام داد. 

مزایای خرید لیبل پرینتر 

درباره لیبل پرینتر

با نگاهی به تولید انبوه محصولات با برندها و تنوع بالای آنها و استفاده از بارکد و ایران کد و شماره سریال کالا برای ردیابی و … نیاز است که روی محصولات برچسب مشخصات کالا و یا ایران کد و بارکد الصاق کرد تا از نظر سیستم های داخلی و بین المللی بتوان آن را شناسایی کرد .

تمام تولیدکنندگان و وارد کنندگان کالا میتوانند با استفاده از یک لیبل پرینتر برچسب موردنیاز کالاهای خود را با یک سیستم ساده طراحی و چاپ کنند و دیگر نیازی به این نباشد که بخواهند روی بسته بندی کالا (کارتن، سلفون،…) مشخصات کالا را چاپ کنند، چون برای این کار نیاز به چاپ در تیراژ بالاست و خود هزینه بالایی را در بر دارد پس میتوان با استفاده از یک لیبل پرینتر برای هر محصول لیبل و بارکد جداگانه چاپ کرد و روی آن الصاق کرد.

بااستفاده از یک لیبل پرینتر (بارکد پرینتر) میتوان طرح های مختلفی را روی برچسب ها چاپ کرد، تولید کنندگان و وارد کنندگان کالا میتوانند مشخصات کالا، شماره سریال، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مشخصات فنی و یا هرگونه اطلاعات دیگر مربوط به آن کالا را به راحتی طراحی و با دستگاه لیبل پرینتر، آن را بر روی برچسب های مختلف چاپ و روی محصول نصب میکنند.

برای هر محصول، با توجه به بسته بندی آن، برچسب خاصی در نظر میگیرند، اگر یک شرکت بازرگانی باشید و کارتان واردات کالاهای مختلف با برندهای (مارک) مختلف باشد یا حتی اگر محصولات مختلف یک برند خاص را وارد میکنید میتوانید یک برچسب ساده از نام خود و برند و یا شماره مجوز، تاریخ تولید و … را روی برچسب چاپ کنید و روی محصول خود بچسبانید، که با این کار هم نوع و مشخصات آن محصول را مشخص کرده اید و هم اینکه تبلیغی خواهد شد برای شما و حتی در بیشتر مواقع میتوانید برای محصولات مشابه از یک کارتن (بسته بندی) مشابه استفاده و با برچسب نوع آن محصول را مشخص کنید و دیگر نیاز نیست که برای هر محصول یک کارتن جداگانه طراحی و چاپ کنید، همین امر باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

باتوجه به اجباری شدن چاپ ایران کد بر روی محصولات تولیدی و وارداتی نیاز ما به این نوع دستگاه ها بیشتر شده است. بنابراین براحتی میتوان با استفاده از این دستگاه ها ایران کد محصولات و سایر مشخصات کالا را بر روی برچسب چاپ و بر روی کالاهاچسباند. همچنین بااستفاده از لیبل پرینتر میتوان بر روی کالاهای تولیدی و وارداتی برچسب گارانتی چاپ کرد و چسباند تا از تقلب بر روی کالاها جلوگیری گردد.

توجیه اقتصادی خرید لیبل پرینتر

 • استفاده از بسته بندی مشابه و استفاده از لیبل مشخصات کالا
 • بااستفاده از یک بارکد بر روی برچسب میتوانید کالای خود را ردیابی کنید
 • میتوانید برای کالای خود یک سریال معرفی و از آمار تولید خود با خبر شوید
 •  میتوانید با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر بارکد،  کلیه ورود و خروج کالاهای خود را کنترل کنید
 • میتوانید ایران کد محصولات خود را خودتان چاپ کنید
 • میتوانید به راحتی انبار گردانی کنید
 • میتوانید برای محصولات خود برچسب گارانتی چاپ کنید

موارد استفاده از لیبل پرینتر در صنایع مختلف

 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت خودرو سازی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت نساجی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت دارو سازی
 • اسفاده از لیبل پرینتر در صنعت لوازم خانگی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت فرش و موکت
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت رنگ و رزین
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت سیم و کابل
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت قطعه سازی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت پتروشیمی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت تولید کفش
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت بسته بندی مواد غذایی
 • استفاده از لیبل پرینتر در شرکتهای بازرگانی
 • استفاده از لیبل پرینتر در صادرات و واردات
 • استفاده از لیبل پرینتر در شرکتهای ارائه دهنده خدمات
 • استفاده از لیبل پرینتر در ارائه گارانتی به مشتریان
 • استفاده از لیبل پرینتر در صنعت لوازم بهداشتی و آرایشی
 •  استفاده از لیبل پرینتر در تمامی سازمانهای تولید کننده

در یک فروشگاه کیف و کفش با استفاده از لیبل پرینتر به همراه نرم افزار سام ورز و یک بارکد خوان میتوانید به راحتی ثبت سفارش کرده و بعد از تولید کالا برچسب مخصوص آن را چاپ کرده (میتوانید در این برچسب میتوانید اطلاعات ذیل را چاپ کنید،  سایز، رنگ، مدل، زیره، تاریخ تولید، بارکد، ایران کد، …) و روی محصول بچسبانید همچنین بوسیله قابلیت های نرم افزار سام ورز و با استفاده از بارکدخوان، بارکد محصول را اسکن کرده و آن را به عنوان موجودی انبار ثبت کنید و با استفاده از همین بارکد خوان میتوانید آن را از انبار حواله و خارج کنید (به فروش میرسد) به این ترتیب این محصول از لیست موجودی کسر میگردد و به صورت آنلاین از موجودی هر مدلی از کفش های فروشگاه خود باخبر خواهید شد.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.