Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

مزایای استفاده از بارکد چیست؟

مزایای استفاده از بارکد چیست؟

مزایای استفاده از بارکد چیست؟ پیدا کردن کسب وکاری که از سیستم مبتنی بر بارکد برای عرضه محصولات خود استفاده نکند، تقریبا غیر ممکن است.به هر حال، شاید هنوز هم کسب وکارهایی وجود داشته باشند که با کاغذ و قلم یا لیست موجودی در اکسل کار کنند. بیشترین نارضایتی عموم از قیمت بسیار بالای راه اندازی این سیستم است.

مزایای استفاده از بارکد چیست؟

پیدا کردن کسب وکاری که از سیستم مبتنی بر بارکد برای عرضه محصولات خود استفاده نکند، تقریبا غیر ممکن است.

به هر حال، شاید هنوز هم کسب وکارهایی وجود داشته باشند که با کاغذ و قلم یا لیست موجودی در اکسل کار کنند. بیشترین نارضایتی عموم از قیمت بسیار بالای راه اندازی این سیستم است.

خبر خوب اینست که نه تنها راه اندازی این سیستم گران نیست بلکه بسیار ارزان و آسان است! بستگی به نیاز شما، با تنها 3 میلیون تومان می توانید یک سیستم کامل فروشگاهی به همراه نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر بارکد برای کار خود تهیه کنید، حتی شما می توانید با کمتر از 2 میلیون تومان هم کار خود را شروع کنید.

در ادامه، ما درباره اینکه چطور سیستم های مبتنی بر بارکد می توانند به رشد کسب و کار شما کمک کنند و کار شما را به سطح بالاتری ببرند، بحث خواهیم کرد.

1: شما باید دقیق باشید

آیا می دانید چه چیزهایی ادامه کسب و کار را برای شما سخت می کند؟ ما انسانها. ما در اثر کار زیاد خسته می شویم و در نهایت اشتباه می کنیم. پس چطور می توانیم به این مشکل غلبه کنیم؟ با نصب بارکد اسکنر به کامپیوتر، این امکان به شما داده می شود تا بارکد ها قابل خواندن شوند و به کامپیوتر اجازه انجام تمام کارهای سنگین را بدهد.

اکنون، اگرچه کامپیوترها کامل نیستند اما خستگی ناپذیرند؛ و البته بسیار دقیق تر از انسان عمل می کنند. مطالعات نشان می دهد که حتی یک شخص آموزش دیده و ماهر نهایتا به ازای هر 250 کلیدی که می زند دچار یک اشتباه می شود.

در حالی که میزان خطای بارکد اسکنرها 1 به 5000 تا 36 میلیارد کاراکتر اسکن شده، می باشد( بستگی به نوع بارکد دارد).

مزایای استفاده از بارکد چیست؟

2: آماده یک تغییر بزرگ در کسب و کار خود باشید

تعریف کلی کسب وکار کوچک در جاهای مختلف دنیا متفاوت است، بعنوان مثال در استرالیا به کسب وکاری گفته می شود که کمتر از 15 نفر کارمند داشته باشد، در اتحادیه اروپا به کمتر از 50 نفر و در آمریکا به کمتر از 500 نفر اطلاق می شود. اگر شما جزو اکثریت مشاغل کوچک هستید، به هر حال، ممکن است که شما تنها باشید یا حداقل کمتر از 5 نفر کارمند داشته با شید.

به هر حال، ممکن است شما محصولات بسیار محدودی داشته باشید، اما زمانی که لیست اقلام شما افزایش یابد، چه اتفاقی می افتد؟ با تجهیز فروشگاه خود به نرم افزار مبتنی بر بارکد، شما خیلی سریعتر از گذشته به سمت پیشرفت، حرکت می کنید. پیشرفت یعنی اینکه مشکلی نیست که شما یک محصول داشته باشید یا 100 یا 1000 عدد، نرم افزار مبتنی بر باکد به یک شکل عمل خواهد کرد. بنابراین زمانی که شما محصولات جدیدی را اضافه می کنید، این سیستم از بوجود آمدن مشکل جلوگیری می کند.

بهره گیری از این نرم افزار، به کارمندان جدید کمک می کند تا سریعتر با روند کار آشنا شوند. به جای حفظ کردن نام محصولات و توضیحات کالا، صندوقدار خیلی راحت می تواند با اسکن کردن آن تمام توضیحات را ببیند.

مزایای استفاده از بارکد چیست؟

3: شما می توانید از وقت خود به نحو احسن استفاده کنید

تصور کنید اگر شما پشت کانتر ایستاده باشید و صندوقدار به صورت دستی هر کالا را ثبت کند، مسلما شما از اینکه وقت زیادی را منتظر مانده اید، احساس ناضایتی می کنید.

استفاده از نرم افزار مبتنی بر بارکد سام ورز به شما اجازه می دهد تا فرآیند وارد کردن اطلاعات کالا را سریعتر از هر روش دیگری انجام دهید، این روش به شما کمک می کند تا شما وقت آزاد بیشتری برای سایر امور داشته باشید.

4: شغل شما می تواند کوچک اما حرفه ای باشد

این سناریو را در نظر بگیرید: یک مشتری به فروشگاه شما می آید و کالاهای بسیاری را خریداری می کند. شما به عنوان صندوقدار تمام کالاها را یکی یکی حساب کرده و در سبد می گذارید. روشی که شما استفاده می کنید در مقایسه با روشی که صندوقدار کالاها را اسکن کرده و کامپیوتر جمع کل را محاسبه میکند به نظر خیلی حرفه ای به نظر نمی آید؟

نه تنها شما می توانید با استفاده از نرم افزار مبتنی بر بارکد دقیق تر و کارآمدتر عمل کنید، بلکه مشتری این برداشت را میکند که فروشگاه شما، یک فروشگاه مدرن است. در حالی که ممکن است به نظر بی اهمیت بیاید، اما از دیدگاه مارکتینگ اولین دیدار، ممکن است آخرین دیدار نیز باشد.

اگر شما مایل هستید بدانید که چگونه می توانید از بارکد اسکنر استفاده کنید و بارکد اسکنر خود را به یک نرم افزار فروشگاهی Sync  کنید، کافی است بهترین نرم افزار فروشگاهی مبتنی بر بارکد سام ورز را از سایت ما دانلود کنید. این نرم افزار به کامل شدن چشم انداز شما در راه اندازی یک سیستم کامل در فروشگاه تان کمک خواهد کرد.( بیشتر از آنچه انتظار دارید)

مجموعه سام سیروان با کادری مجرب، پیشرو در انجام خدمات مربوط به اتوماسیون فروشگاه های زنجیره ای در نظر دارد با ارائه راه حل های مناسب شما را در انجام این کار یاری کند.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.