تماس با شرکت :

43489111 – 021

تماس با واحد فروش :

43489137 – 021

تماس با واحد پشتیبانی :

43489148 – 021

43489149 – 021

ساعات کاری شرکت :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 17:00

پنج شنبه از ساعت 9:00 الی 13:00

آدرس :

خیابان بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی،نبش خیابان سام، پلاک 7

 

فیش پرینتر

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-E300

 • ساخت کشور کره جنوبی
 • ابعاد: ۱۲۸ × ۱۸۲ × ۱۳۲ میلی متر
 • وزن: ۱۲۳۰ گرم
 • منبع تغذیه: آداپتور ۱۰۰-۲۴۰V AV, 50/60Hz
 • عرض کاغذ: ۸۰ میلی متر
 • درگاه اتصال: USB

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330II

 • ساخت کشور کره جنوبی
 • ابعاد: ۱۴۶ × ۱۹۸ × ۱۴۵ میلی متر
 • وزن: ۱۳۷۰ گرم
 • منبع تغذیه: آداپتور ۱۰۰-۲۴۰V AV, 50/60Hz
 • عرض کاغذ: ۸۰ میلی متر
 • درگاه اتصال: USB

فيش پرينتر از متداول‌ترين دستگاه‌هاي خروجي در کامپيوتر است که از آن به منظور چاپ اطلاعات استفاده مي‌شود. کاربران کامپيوتر صرفنظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زماني خاصي نيازمند استفاده از فيش پرينتر باشند. فيش پرينترها داراي انواع متفاوتي مي‌باشند. فيش پرينترهاي جوهرافشان، ليزري تک رنگ و ليزري رنگي، سه گروه عمده از فيش پرينترهاي موجود مي‌باشند. هر يک از فيش پرينترها (از فيش پرينترهاي جوهر افشان تا فيش پرينترهاي ليزري) داراي طراحي منحصربه‌فرد خود بوده و بمنظور اهداف و کاربردهاي خاصي ، طراحي شده‌اند.

مکانيزم جديد چاپ تحت عنوان چاپ با حرارت يا فيش پرينترهاي حرارتي معرفي شده‌اند. در اين نوع چاپ نياز به جوهر نيست در واقع هد دستگاه توسط ايجاد حرارت بر روي کاغذ مي‌نويسد. البته بايد توجه داشت که کاغذ از نوع خاص مي‌باشد و در واقع در اين مکانيزم نياز به کاغذي داريم که در مقابل حرارت حساس بوده و واکنش نشان دهد.

فيش پرينترها در دو نوع تک‌رنگ (سياه و سفيد) و 2 رنگ در بازار موجود است که کارايي نوع 2 رنگ آن به علت عدم وجود کاغذ دو رنگ در بازار ايران مانند پرينترهاي تک رنگ است

عمر طولاني و عدم نياز به سرويس مداوم و شارژ: اين فيش پرينترها نيازي به شارژ ندارند و سال‌ها بدون نياز به هيچ گونه سرويسي کار مي‌کنند.

سرعت بالا در چاپ: سرعت صدور فيش يکي از عوامل مهم در جلب رضايت مشتري و بالا بردن راندمان کاري مي‌باشد که اين فيش پرينترها با سرعت بسيا بالاي خود به شما در رسيدن به اين مهم کمک مي‌کنند.

 هزينه پايين چاپ: فيش پرينترها نياز به جوهر ندارند و در ضمن کاغذ مصرفي اين پرينترها (رول حرارتي) بسيار ارزان مي‌باشد. در صورت استفاده از فيش پرينتر هزينه نهايي هر قبض يا پرينت 15 سانتي تقريباً 1 تومان مي‌باشد!

کار در سکوت: هنگام کار فيش پرينتر حرارتي صداهاي ايجاد شده توسط فيش پرينترهاي سوزني و ليزري را نمي‌شنويم و از اين حيث با آرامش محيط کار مواجه شويم.

بر طرف نمودن مشکل کمبود جا: فيش پرينتر نسبت به انواع ليزري و سوزني بسيار حجم کمتري از فضا را اشغال کرده، لذا مشکل اشغال فضاي ميز کار را تا حدودي مرتفع مي‌نمايد.

کاهش هزينه‌هاي جانبي: شايد براي خريد فيش پرينتر مبلغي بيش از پرينترهاي ديگر هزينه کنيد، ولي با توجه به کاهش هزينه‌هاي جانبي (کاغذ ارزان، عدم نياز به شارژ جوهر و عدم نياز به سرويس) بعد از چند ماه با توجه به صرفه‌جويي انجام شده هزينه خريد فيش پرينتر به شما باز مي‌گردد.

اين خصوصيات منحصر به فرد فيش پرينتر سبب شده که اين پرينترها به طور گسترده در جاهايي مثل رستوران‌ها، دستگاه‌هاي خود پرداز بانک‌ها (ATM)، داروخانه‌ها، تاکسي سرويس‌ها و پيک‌هاي موتوري، دستگاه‌هاي نوبت‌دهي، سينماها، فروشگاه و… مورد استفاده گسترده قرار گيرد.