Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

خرید از فروشگاه هوشمند، تحویل با پهپاد!

خرید از فروشگاه هوشمند، تحویل با پهپاد!

خبرگزاری مهر: نسل جدید فروشگاه‌ها به هوش مصنوعی و پهپاد مجهز هستند تا به جای آنکه مشتری به سراغ آنها برود، آنها خود را به مشتری می رسانند.

به نقل از نیو اطلس، یک شرکت سوئدی به نام Wheelys ایده مفهومی و بسیار کاربردی به نام Moby را ارایه کرده است که در واقع یک فروشگاه فوق مدرن با قابلیت حرکت به نقاط مختلف محسوب می شود.

این فروشگاه هم با حضور راننده و هم به صورت کنترل از راه دور حرکت می کند با این حال هدف اصلی شرکت سازنده استفاده از آن در وضعیت خودکار است تا بتواند خود را به مناطق گوناگون شهر از جمله حاشیه برساند.

افراد می توانند خود را به این فروشگاه رسانده و با استفاده از راهنمایی های یک دستیار هولوگرافیکی، کالای مورد نظرشان را خریداری کنند. برای این منظور تنها باید اپلیکیشن Wheely را در تلفن همراه هوشمند نصب کرد تا فرآیند خرید با کسر قیمت کالا از کارت اعتباری به راحتی انجام شود.

اما بخش هیجان انگیزتر این ایده، امکان تحویل کالا با استفاده از چهار پهپادی است که در سقف این فروشگاه سیار آشیانه کرده‌اند.

سازندگان این فروشگاه استفاده از هوش مصنوعی و فناوری محاسبات ابری را به عنوان نقطه عطف این نوآوری معرفی می کنند.

جالب اینجاست که این فروشگاهها به طور کاملا هوشمندانه حجم کالاهای موجود در خود و شارژ باتری را کنترل می کنند و در صورت نیاز به ایستگاه اصلی بازمی گردند تا نه تنها باتری خود را شارژ کنند بلکه ذخیره رو به اتمام محصولاتشان را هم تکمیل کنند.

اما جذاب تر از همه اینکه این واحدهای فروش به گونه ای برنامه ریزی شده اند که اگر یکی از آنها به دلیل کاهش حجم کالا نتواند خدمات رسانی مطلوب داشته باشد، می تواند از طریق به اشتراک گذاری کالا از فروشگاهی دیگر به کار خود ادامه دهد.

یک سمت این فروشگاه پوشیده از نمایشگر تلویزیونی ۴۰۰ اینچی است که دسته کمی از یک بیلبورد تبلیغاتی ندارد.

کل فرآیندهایی که درون این فروشگاه روی می دهد از طریق هوش مصنوعی موسوم به Hol کنترل می شود.

این فناوری جدید فعلا در شانگهای چین مورد آزمایش قرار گرفته و احتمالا  در سال ۲۰۱۸ به صورت یک فناوری تجاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.