Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

 

تجهیزات مصرفی

لیبل ، ریبون ، رول حرارتی ، برچسب ، تگ

  انواع لیبل‌ها و موارد مصرف آنها

 1. برچسب کاغذی (Paper Label)
 2. برچسب متال ( Metal Label)
 3. برچسب پی وی سی (Pvc Label)
 4. برچسب بی رنگ و شفاف (Transparent Label)
 5. برچسب سکوریتی (Security Label)
 6. برچسب اموال (Asset Label)
 7. برچسب پشت متال (Back Metal Label)
 8. برچسب وُید  (Void Label)
 9. برچسب حرارتی  (Thermal Label) 
 10. تگ لیبل (برچسب امنیتی) (Tag Label)
 11. لیبل تایوک (Tywac Label)
 12. رول پارچه‌ای (Fabric Roll)

 برچسب کاغذی (Paper Label)

برچسب‌های کاغذی انواع مختلفی دارند از قبیل (گلاسه، نیمه گلاسه، مات و …) و از نظر رنگ هم تنوع بسیار دارند (آبی، بنفش، قرمز و …) در حقیقت برچسب‌های کاغذی را می‌توان به هر رنگی در آورد.این برچسب‌ها از نظر مارک هم متنوع هستند (فنلاند، جک و فاسون آلمان، رول کاورایتالیا و …) و و از نظر خاصیت چسبندگی دارای انواع پرچسب و معمولی می‌باشند، عمده مصارفاین برچسب‌ها در صنعت نساجی می‌باشد که ازاین برچسب‌ها بر روی محصولات خود جهت ردیابی محصول استفاده می‌کنند. البته برچسب‌های کاغذی در صنایع دیگری به خصوص بر روی بسته‌بندی‌های کالاها کاربرد زیادی دارند، از ویژگی‌های این نوع برچسب می‌توان به ارزان بودن، براق بودن و داشتن سطحی صاف، چسبدار و مقاوم بودن و جنس اکریلیک پشت آن اشاره نمود.این نوع برچسب‌ها در محیط‌های تمیز و خشک و برای کاربردهای کوتاه مدت طراحی شده‌اند.

 برچسب متال (Metal Label)

اینگونه برچسب‌ها از نوعی آلیاژ فلز ساخته شده است، و مقاوت زیادی از نظر کشیدگی دارند و در عین در دمای بین منهای 40 درجه سانتی‌گراد و مثبت 220 درجه سانتی‌گراد تمام خواص خود از جمله چسبندگی را حفظ می‌کند، همچنین ضد خش بوده و در صورتی‌که برای چاپ از ریبون خاص خود استفاده شود کیفیت چاپ روی آن عالی خواهد شد و در مقابل حرارت و شوینده‌های قوی مقاوم می‌باشند، بیشترین مصرفاین لیبل‌ها در بخش لوازم خانگی و در بخش تولید لوازم خودرو و الکتروموتورها می‌باشد، درحقیقت همان شناسه محصولاتشان می‌باشد، برچسب‌های متال دارای رنگ نقره‌ای می‌باشند و برای چاپ بر روی آنها باید از ریبون رزین استفاده کرد.

برچسب پی وی سی ( Pvc Label )

برچسب‌های پی وی سی حالت پلاستیکی داشته و تا 80 درجه سانتی‌گراد حرارت را تحمل می‌کنند و دارای مقاومت از نظر کشیدگی می‌باشند اینگونه لیبل‌ها در مقابل عوامل محیطی از قبیل باد و باران و گرمای آفتاب مقاوم هستند که در بخش‌های لوازم خودرو و لوازم خانگی و داروسازی استفاده زیادی دارند و دارای انواع مات و براق می‌باشد.

برچسب بی رنگ و شفاف (Transparent Label)

اینگونه برچسب‌ها بیشترین مصرف را در بخش خودرو دارند و اصولا روی شیشه خودرو استفاده می‌شوند، البته در شرکت‌های ساخت شیشه و یا روی کارت ضمانت محصولات الکترونیکی هم استفاده دارد، این برچسبها بی‌رنگ بوده و از هر دو طرف، نوشته‌های روی آن مشخص می‌باشد.

برچسب سکوریتی (Security Label)

این گونه برچسب‌ها در بحث‌های امنیتی و گارانتی محصولات استفاده می‌شوند و معروف به برچسب گچی بوده و بعد از چسباندن به محصول به هیچ طریقی قابل کندن نیستند و در صورت سعی به کندناین نوع لیبل خرد می‌شوند که بیشتر برای گارانتی محصولات الکترونیکی استفاده می‌شوند همچنین می‌توان بجای برچسب اموال هم استفاده کرد.

برچسب اموال (Asset Label)

اینگونه برچسب‌ها همانطور که از اسمش پیداست برای اموال سازمان و شرکت‌های بزرگ استفاده می‌شود و همچنین همان بحث امنیتی برچسب‌های سکوریتی را دارا می‌باشد ولی از نظر نوع جنس بسیار ضخی‌متر از دیگر لیبل‌ها می‌باشد.

برچسب پشت متال (Back Metal Label )

اینگونه برچسب‌ها دارای چسبندگی بسیار بوده و برای موارد خاصی، مورد استفاده قرار می‌گیرند و آنها را برای چسباندن در سطوح روغنی (جاهایی که آغشته به روغن می‌شوند) به کار می‌گیرند.

برچسب وُید  (Void Label)

اینگونه برچسب‌ها نیز در بحث گارانتی استفاده دارند از نظر کشیدگی مقاومت بالا و حرارتی تا 80 درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کنند و در دو نوع شطرنجی و نقرهای می‌باشد.

شطرنجی: این نوع هنگامی که به محصول چسبانده میشود زمان جدا شدن، لیبل به صورت شطرنجی جدا شده و قسمتی از لیبل روی محصول باقی می‌ماند و برچسب غیرقابل استفاده مجدد می‌گردد.

نقر‌های: این نوع برچسب‌ها وقتی به محصول چسبانده می‌شوند، زمان جدا شدن، کلمه VOID به صورت انگلیسی روی محصول باقی می‌ماند و لیبل غیر قابل استفاده مجدد می‌گردد.

برچسب حرارتی  (Thermal Label)

اینگونه برچسب‌ها بهصورت حرارتی بوده و نیازی به ریبون برای چاپ ندارند و بیشتر در بخش پوشاک به کار می‌روند که در مکانیزه کردن سیستم‌های فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تگ لیبل (برچسب امنیتی) (Tag Label)

اینگونه برچسب‌ها دارای مدار مغناطیسی بوده و در فروشگاه و انبارها برای جلوگیری از سرقت و بیرون بردن غیرمجاز کالا استفاده می‌کنند، البته این امر منوط به نصب سیستم‌های دزدگیر جلوی درب خروجی انبار یا فروشکاه می‌باشد.

لیبل تایوک (Tywac Label)

اینگونه برچسب‌ها بیشتر در صنایع خودروسازی استفاده می‌شود. و از الیاف پارچه به صورت فشرده ساخته شده است. یکی از استفاده‌های مهم آن بر روی درخت سیم بوده که دو سر آن را به هم چسبانده و به هیچ وجه از هم جدا نمی‌شود.

رول پارچه‌ای (Fabric Roll)

این گونه رول‌ها در بخش پوشاک مصرف می‌شوند و بدون چسب می‌باشند.

مشاهده محصولات مواد مصرفی