Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489187

info@sirvansystem.com

برتری پوز صنعتی بر پوزهای معمولی

برتری پوز صنعتی بر پوزهای معمولی

حتي در فروشگاههاي زنجيره‌اي بزرگ با توجه به نوع طراحي سخت‌افزار دستگاههاي پوز طول عمر متوسط اين دستگاهها حدود 10 سال مي‌رسد، حال اينكه يك رايانه شخصي در شرايط استفاده عادي طول عمري در حدود 3 سال خواهد داشت. دستگاههاي پوز به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه در برابر گرد و غبار، و نيز سرما و گرما مقاوم باشند، عدم استفاده از فن یكي از مزاياي عمده آنها در مقابل رايانه‌هاي شخصي مي باشد. اين موضوع باعث مي شود گرد و غبار محيطي (كه باعث از كارافتادن فن رايانه‌هاي شخصي مي‌شود) بر عملكرد پوز تاثيري نداشته باشد. پوز فروشگاهی برای کاربری سریع و راحت، با بهره‌گيري از سخت افزارهای صنعتی فروشگاهی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد طراحی شده است.

برخی از تجهیزات فروشگاهی عبارتند از:

صندوق برقی (کشوی پول)، بارکد اسکنر(تفنگی)، فیش پرینتر(چاپگر رومیزی)، ترازوی دیجیتال، نمایشگرمشتری، مانیتورهای ساده یا لمسی، کارت خوان، دستگاه جمع آوری اطلاعات (PDA)، کالر آی دی

تمام اين ابزارها آسودگي خيال از سخت‌افزار و توجه به فروش را نويد مي‌دهند. همچنين تجهيزات استاندارد بارکد آی آر به معني احترام بيشتر به مشتري و به تبع آن افزايش فروش را به دنبال خواهد داشت.

برتری پوز صنعتی بر پوزهای معمولی

دستگاههاي پوز طوري طراحي شده اند که بطور 24 ساعته در 7 روز هفته به کار مشغول باشند و با کمترين مساله سخت افزاري روبرو شوند. اين نه تنها براي صاحبان فروشگاهها بسيار حائز اهميت است بلکه براي شرکت هاي داراي محصول نرم افزاري که مي خواهند مشتريان آنها کمترين درگيري سخت افزاري را داشته باشند يک نکته کليدي محسوب مي شود و به ندرت دچار ايراد سخت‌ افزاري مي شوند، حال آنكه رايانه‌هاي شخصي (به خصوص وقتي در يك فروشگاه بكار گرفته مي‌شوند) به دفعات دچار مشكل شده و فرآيند فروش را متوقف مي‌كنند. سوال مهمي كه مطرح مي‌شود اين است كه هزينه چند ساعت توقف فروش به دليل مشكل رايانه براي فروشگاه شما چقدر خواهد بود؟ آيا به لطمه ديدن وجهه و اعتبار خود نزد مشتري نيز فكر كرده‌ايد؟

بازدهی نیروی انسانی را به حداکثر برسانید

با توجه به سادگي سیستم فروشگاهی سام ورز كه بر روي دستگاههاي پوز نصب مي‌شوند، اتلاف انرژی پرسنل و فروشندگان به حداقل رسیده و زمان آموزش کاربری آنان را به چند دقیقه و در سطح مدیریت به چند ساعت خواهد رسيد.

هزينه‌ پايين‌تر

ممكن است در ابتدا به نظر برسد براي خريد دستگاه پوز لازم است هزينه بيشتري نسبت به رايانه‌هاي شخصي پرداخت شود اما واقعيت اين است كه به دلايل متعددي در ميان‌ مدت هزينه‌هاي خريد و نگهداري دستگاه پوز از هزينه‌هاي مشابه براي يك رايانه شخصي پايين‌تر خواهد بود.

برخي از اين دلايل عبارتند از:

  •  اطمينان از فروش مستمر و عدم توقف فروش به دليل نقص فني رايانه
  •  عدم نياز به ارتقاء سخت‌افزاري دستگاه پس از چند سال و در نتيجه كاهش هزينه
  •  رايانه‌هاي شخصي به طور متوسط هر چندماه هزينه‌هايي (مانند نصب مجدد ويندوز، رفع عيوب سخت‌افزاري و غيره) دارند كه اين مورد در دستگاههاي پوز تقريباً صفر خواهد بود زيرا سخت افزار يکنواخت آنها کمک مي کند که در کمتر از چند دقيقه دستگاه به وضعيت سالم خود برگردد.
  •  هزينه دستگاههايي مانند پرينتر حرارتي يا فيش پرينتر از هزينه‌هاي يك پرينتر معمولي بسيار پايين‌تر است، زيرا علاوه بر هزينه بسيار پايين‌تر مصرف كاغذ در آنها، نيازي به هزينه براي خريد كارتريج جديد و يا شارژ كارتريج وجود ندارد.
  •  استفاده از باركدخوان احتمال بروز خطا در ثبت كالا براي مشتري را نيز به صفر خواهد رساند.
  • كاهش هزينه‌هاي خطاي نيروي انساني

اين دستگاه، مشاور افزايش فروش در فروشگاه شما خواهد بود.

با کمک اطلاعات متنوع جمع آوری شده توسط سیستم فروشگاهی سام ورز، گزارشات متعددي توسط اين‌ نرم‌افزار در جهت تحليل عملكرد فروش قابل تهیه می باشد. می توان دانست که چه کالایی و در چه زمانی، بهترین فروش را دارد. این اطلاعات به شما کمک می کند تا در مقدار و زمان و حجم سفارشات خرید و سرمایه مورد نیاز تصمیم گیری نمایید و یا آنکه کالاهای اضافی را به حراج بگذارید.

تمركز بر فروش و خلاقيت

ميليون ها فروشگاه در سرتاسر دنیا از سیستم های فروشگاهی برای مدیریت و اداره فروشگاه خود استفاده می نمایند. با استفاده از این سیستم ها به جای صرف نیروی بی بهره در کارهای جاری و جمع آوری اطلاعات، می توانید وقت خود را برای بررسي فروش و برنامه ریزی و خلاقيت براي فروش بيشتر صرف نمایید.

در رقابت برنده باشید

امروزه انتظار اصلی مشتریان در فروشگاهها، آرامش و راحتی خیال هنگام خرید می باشد، با استفاده از سیستم فروشگاهی سام ورز به سرعت و راحتی می توانید پیش فاکتور، فاکتور و یا برگشت از فروش کالا را برای مشتری خود صادر نمایید، وضعیت خرید ها و اعتبار مشتری را بررسی نموده، آدرس و مشخصات مشتری را نگهداری کنید. مجموعه این خدمات سریع به مشتری، شما را در این بازار رقابتی سربلند خواهد نمود.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.