Contact the company:

02143489111

Contact sales:

02143489137

Contact support:

02143489148

02143489149

Company working hours:

Saturday to Wednesday from 9:00 to 17:00

Thursday from 9:00 to 13:00

Address :

No. 7, Unit 1, Sam St.,14 East St., Beyhaghi Blvd., Argentina Square, Tehran

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

02143489148

info@sirvansystem.com

اتصال مستقیم نرم افزار سام ورز با دستگاه های کارتخوان

اتصال مستقیم نرم افزار سام ورز با دستگاه های کارتخوان

حتما با دستگاههای کارتخوان بانکی آشنا هستید. این دستگاه ها که عموما به یک حساب بانکی متصل می باشند در فروشگاه ها، بنگاه های اقتصادی و هر مکانی که نیاز به دریافت وجهی باشد، کاربرد دارند. در این مراکز می توان به جای پرداخت وجه نقد، در صورتی که کارت بانکی داشته باشیم با استفاده از دستگاه های کارتخوان وجه مورد نظر را به حساب فروشنده انتقال داد.

اتصال مستقیم نرم افزار سام ورز با دستگاه های کارتخوانقطعا پیدایش کارت های بانکی و همچنین دستگاه های کارتخوان تحولی عظیم در سیستم بانکداری الکترونیکی و همچنین فرآیند های خرید بوده اند. با استفاده از کارت ها و دستگاه های کارتخوان علاوه بر صرفه جویی در چاپ و نشر اسکناس و بالارفتن آرامش و امنیت، بدلیل عدم نیاز به حمل وجه نقد، خرید نیز آسان گردیده است. امروزه کمتر فروشگاهی را می بینید که برای دریافت وجه از دستگاه های کارتخوان استفاده ننماید. در واقع استفاده از کارت های بانکی و دستگاه های کارتخوان در فرآیند خرید اهمیت و رواج زیادی پیدا کرده اند.

PC POS همان دستگاه های کارتخوان بانکی می باشند، با این تفاوت که به کامپیوتر متصل شده و توسط نرم افزار سام ورز مدیریت می شوند. شاید تا کنون دیده باشید که در خیلی از مراکز، فروشنده برای اطمینان از ورود مبلغ درست خرید و عدم آشنایی کامل دارنده کارت با دستگاه ، شخصا کارت را کشیده، مبلغ را وارد و در نهایت حتی ممکن است، از دارنده کارت بخواهد رمز را به وی گفته تا وارد نماید. که این روش ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

از آنجا که در لحظه کشیدن کارت و ورود مبلغ دارنده کارت نظارتی ندارد، ممکن است رقمی متفاوت از خرید وارد شود و عدم نظارت روی مبلغ باعث دل نگرانی دارنده کارت می گردد. همچنین در صورت ارائه رمز به فروشنده، عواقب امنیتی در پی خواهد داشت. حتی اگر فروشنده از دارنده کارت بخواهد که کلیه فرآیندها را خودش انجام دهد، این بار ممکن است بدلیل عدم آشنایی کامل خریدار با دستگاه های مختلف کارتخوان، مبلغ خرید توسط دارنده کارت نادرست وارد شود.

دستگاه کارتخوان PC POS این مشکلات را رفع می کند؛ دستگاه کارتخوان PC POS به کامپیوتر متصل شده و توسط نرم افزار سام ورز کنترل می گردد. بدین گونه که در این روش دستگاه کارتخوان در اختیار مشتری قرار می گیرد و در هنگام پرداخت وجه، فروشنده در نرم افزار مبلغ مورد نظر را وارد نموده و سپس با زدن دکمه اتصال و انتقال وجه به POS  وجه به کارتخوان منتقل می گردد و دستگاه کارتخوان منتظر کشیدن کارت توسط دارنده کارت می گردد. بعد از کشیدن کارت، مبلغ ارسال شده توسط نرم افزار روی دستگاه کارتخوان نمایش داده شده و از دارنده کارت می خواهد که آنرا تائید نماید. بعد از تایید مبلغ، دستگاه رمز کارت را از دارنده کارت دریافت می نماید. بعد از انجام فرایند های مورد نیاز توسط دستگاه، در نهایت رسید های مورد نظر خریدار و فروشنده نیز چاپ می گردد. استفاده از این دستگاه مشکلات قبلی را حل می نماید. یعنی مبلغ ابتدا توسط فروشنده وارد شده و سپس توسط خریدار تائید می گردد. 

بنابراین فروشنده می تواند دستگاه را با اطمینان در اختیار خریدار قرار داده و خریدار نیز با اطمینان مبلغ را تائید نموده و شخصا نسبت به ورود رمز کارت خود اقدام می نماید. قطعا استفاده از این روش می تواند علاوه بر بالا بردن سرعت و دقت باعث بالا رفتن اعتماد مشتریان نیز گردد.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.