تماس با شرکت :

43489111 – 021

تماس با واحد فروش :

43489137 – 021

تماس با واحد پشتیبانی :

43489148 – 021

43489149 – 021

ساعات کاری شرکت :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 17:00

پنج شنبه از ساعت 9:00 الی 13:00

آدرس :

خیابان بیهقی، خیابان چهاردهم شرقی،نبش خیابان سام، پلاک 7

موقع مشکلات لبخند بزنید ، چون ما در کنار شما هستیم .

با ما در شبکه‌های اجتماعی به روز باشید

 

دستگاه هندهلد (PDA)

دستگاه PDA (هندهلد)

جهت اطلاع از موجودی و مشخصات این کالا لطفا با ما تماس بگیرید

در PDA، برای وارد کردن اطلاعات و دستورات، از روش‌های متفاوتی استفاده می‌شود. اکثر کامپيوترهای نوع Hand-held، از يک صفحه کليد خيلی کوچک و ظريف touch-screen بهره می گیرند. کامپيوترهای palm-Sized  از يک قلم مخصوص (استیلوس) و يک touch-screen همراه با يک برنامه «تشخيص نوشتار خطی» استفاده می‌نمايند. البته هر يک از مدل‌های فوق دارای مجموعه‌ای از دکمه‌ها برای روشن نمودن یا فعال کردن نمايشگر (و يا برنامه‌ها) می‌باشند.

مختصات محلی که با قلم فشرده می‌شود با ایجاد میدان الکتریکی و ارسال آن به درایور تعیین می‌گردد. عملکرد درایور صفحه هم به‌این صورت است که به صورت مداوم (در هر ثانیه هزاران بار) تمام نقاط صفحه را پیمایش ‌می‌کند. بدین ترتیب زماني که قلم با صفحه تماس برقرار می نمايد، روکش پلاستيکی موجود بر روی نمايشگر، کمی به سمت پايين حرکت ‌می‌کند تا فشرده شده و با سطح شيشه‌ای تماس برقرار نمايد.

Hand-held دارای یک نوع خاص از نمایشگر LCD می‌باشند. برخلاف کامپیوترهای شخصی که نمایشگرهای LCD بعنوان دستگا‌‌ه‌های خروجی مورد استفاده قرار می گیرند‌‌، دستگا‌‌ه‌های Hand-held از نمایشگرهای خود برای ورودی و خروجی استفاده می کنند. نمایشگرهای LCD دستگا‌‌ه‌های PDA به‌مراتب کوچکتر از نمایشگرهای laptop است و از صفحات بزرگتری نسبت به کامپیوترهای Palm Sized بهره می گیرد.